Новини

Навчання уповноваженого (консультанта, радника):
DGSA (Dangerous Goods Safety Advisers)

Навчання уповноваженого (консультанта, радника):
DGSA (Dangerous Goods Safety Advisers)
# У зв’язку з діяльністю підприємства, пов’язаного з перевезенням небезпечних вантажів, на уповноваженого покладаються функції контроля за виконанням вимог, що регулюють перевезення небезпечних вантажів; перевірки при закупівлі транспортних засобів їх придатності до перевезення небезпечних вантажів; перевірки придатності обладнання, що використовується для перевезення небезпечних вантажів чи для вантажно-розвантажувальних операцій тощо.
## Транспортні засоби, якими перевозяться небезпечні вантажі, повинні відповідати вимогам державних стандартів, безпеки, охорони
праці та екології, а також у встановлених законодавством випадках мати відповідне маркування і свідоцтво про допущення до перевезення небезпечних вантажів. У разі дорожнього перевезення небезпечних вантажів відповідні свідоцтва, згідно з законодавством, видаються територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України.
## Базові транспортні засоби EX/II, EX/III, FL, OX та AT, допущені до перевезення небезпечних вантажів, повинні відповідати вимогам Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та ДОПНВ.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment